RETROBUS, s.r.o.

Svou historii jsme začali psát v červnu roku 2009, kdy byl z nadšení pořízen autobusový veterán Karosa ŠL11. Sbírka se postupně rozrůstala, začaly se objevovat první poptávky na zajišťování dopravy od neziskových organizací a vykrýváním volných míst na trhu jsme nasbírali klientelu v takovém rozsahu, že na počátku roku 2016 muselo dojít k rozjezdu autobusové dopravy v oficiální podobě. Tu jsme vybudovali od úplné nuly bez návaznost na činnost jiné společnosti.

Název RETROBUS společnost obdržela z recese, neboť řada zákazníků si nás spojovala právě s historickými vozy, kterým se věnujeme dodnes. Ve vozovém parku ovšem vlastníme novodobé vozy, včetně těch, plnící nejmodernšjí normy Euro 6.

Co nabízíme oproti jiným?

        - V majetku velkokapacitní autobusy pro převoz až 67 sedících osob
        - Veškeré autobusy ve vozovém parku dovybaveny bezpečnostními pásy
        - Pružné vypravení vozidel z několika stanovišť v rámci republiky
        - Důraz klademe na individuální a konkrétní řešení každé poptávky
        - Osobitý přístup, jasně nastavené vzájemné podmínky a požadavky
        - Samozřejmé je pro Vás nacenění nezávazné poptávky zcela zdarma
        - Žádné manipulační kilometry nad rámec smluvené vzdálenosti
        - Přístup zákazníka k poloze objednaného vozidla přes GPS monitoring
        - NON-STOP dostupnost s možností výjezdu autobusu do deseti minut

Zaměření a cílová skupina

Od počátku jsme se přizpůsobovali požadavkům trhu, proto jsme se ještě v prvním roce vrhli i na pole mezinárodní dopravy a s přibývající poptávkou pořizovali autobusy pro tuto práci nutné, největší autobus v současné době pojme 67 sedících osob a ten nejnovější plní ekonormu Euro 6.

Zaměření je v našem případě naprosto univerzální. Ať už jde o jednotlivou dopravu klasických skupin - školy, sportovní týmy, kluby seniorů, poznávací zájezdy, sportovní turistiku, zajišťujeme průběžně i vozy na kulturní akce, zaměstnanecké svozy, posilové jízdy a ve velkém také náhradní dopravu na železnici. Provozoujeme vlastní vnitrostátní linky a pořádáme několikrát do roka i vlastní zájezdy.